Српски тенисери: ''То што имамо у тиму, то нема нигде!''

Спортске.нет 29.01.2019  |  Бета
Српски тенисери: ''То што имамо у тиму, то нема нигде!''

Српски тенисери рекли су данас да су задовољни условима које имају у Ташкенту, а Филип Крајиновић је истакао да ниједна друга екипа нема атмосферу попут тима на челу са селектором Ненадом Зимоњићем.

Репрезентација Србије ће 1. и 2. фебруара играти против Узбекистана у квалификацијама за Дејвис куп. "Дани проведени у репрезентацији су за мене увек посебни. То што имамо у тиму, тај братски однос, енергија и колективни дух, то нема нигде. Увек добијем посебан мотив, нову снагу и енергију када сам у Дејвис куп тиму и увек је част и задовољство играти за репрезентацију", рекао је Крајиновић у Ташкенту. "Атмосфера је увек добра код нас, једва

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »