Remi Čukaričkog protiv Gornjika, evrogol Ovusua, Stojanović promašio penal za pobedu (video)

Sportski žurnal 30.01.2019

U drugoj utakmici na pripremama u Limasolu, fudbaleri Čukaričkog igrali su nerešeno 1:1 sa Gornjikom iz Poljske

Specijalno za Žurnal sa Kipra: Miroslava Milanović Simo Krunić je i u ovom meču šansu dao svim igračima, odnosno sa dva različita tima igrao je po poluvreme. U prvom delu na terenu je bila već proverena i iskusna ekipa, sa izuzetkom mladog Koste Aleksića na levom krilu, dok su u nastavku šansu dobili ugavnom mlađi igrači. Gornjik je poveo već u 8. minuta, a posle indirektnog udarca. Pogotku je prethodio nesporazum golmana i štopera Brđana.