Palma o protestima: U Jagodini se problemi rešavaju u institucijama, a ne na ulici! Zapitajte se šta vam nude ti koji vas organizuju
Kurir 02.02.2019
![Palma o protestima: U Jagodini se problemi rešavaju u institucijama, a ne na ulici! Zapitajte se šta vam nude ti koji vas…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Dragan Marković Palma danas se obratio građanima Jagodine povodom protesta koji je organizovan u ovom gradu i poručio da poštuje njihovo pravo na protestnu šetnju, ali da moraju da se zapitaju šta nude oni koji organizuju ovakav protest.
- Poštovani građani Jagodine, vaše je pravo da šetate, ali treba da pitate te koji vas organizuju šta vam oni nude. Oni su imali priliku da se pokažu jer su bili na vlasti. Ja mogu da shvatim jedan manji broj građana, koji nije zadovoljan, iskazuje svoje nezadovoljstvo šetnjom gradovima Srbije. U svakoj državi na svetu ima nezadovoljnih. Ali, vi dobro znate da se u Jagodini, kao i u celoj Srbiji, svi problemi rešavaju u institucijama, a ne na