Veliki broj izvođača na Egzitovoj Dance areni
Dnevnik 07.02.2019

Nakon što je svoj povratak na jednu od najvećih svetskih elektronskih pozornica prvi potvrdio Karl Koks, i ostali najtraženiji hedlajneri današnjice redom su upisali nastup na Exitu u svoje kalendare.
Egzit je danas objavio čak 22 izvođača za istorijsku postavu Arene. Među njima je Paul Kalbrener, čiji nastup pred pola miliona ljudi povodom obeležavanja pada Berlinskog zida ušao u muzičku istoriju. Sa njima stižu i junakinje novog doba i pravi fenomeni elektronske scene Amelie Lens i Charlotte de Witte, koje su u prethodne dve godine prešle put od belgijskih talenata u usponu do svetskih superzvezda. Svoj futuristički zvuk u ambijent



![„Život je tajna – budi prorok“: Prepuna sala KC-a ispratila završno predavanje Nenada Gugla u Zrenjaninu [FOTO+VIDEO] Nenad…](https://nstatic.net/983/41814983jjrxlx.jpg)



