Milo uzvraća udarac: Knežević i Đurđić osumnjičeni da su oštetili Atlas banku za 15 miliona evra!
Kurir 08.02.2019
![Milo uzvraća udarac: Knežević i Đurđić osumnjičeni da su oštetili Atlas banku za 15 miliona evra!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Duško Knežević i Đorđe Đurđić osumnjičeni su da su oštetili Atlas banku za 15 miliona evra i protiv njih je podneta još jedna krivična prijava Specijalnom državnom tužilaštvu.
"Službenici Uprave policije – Specijalnog policijskog odjeljenja su juče, u saradnji sa Specijalnim državnim tužilaštvom, podneli krivičnu prijavu protiv Đ.Đ. (38) iz Podgorice zbog postojanja osnovane sumnje da je počinio krivično delo zloupotreba položaja u privrednom poslovanju i protiv D.K. (59) iz Podgorice zbog osnovane sumnje da je počinio krivično delo zloupotreba položaja u privrednom poslovanju putem podstrekavanja", stoji u saopštenju