Погледајте како изгледа смиљана, сестра убијене јасмине: Осумњичена да је убила сестру и 19 година крила тело у замрзивачу! Сви чекају шта ће рећи на суду! (фото, видео)
Курир 20.02.2019

Смиљану Срнец (45) полиција је око 7.30 довела пред тужиоца на Жупанијском суду у Вараждину. Сумњиче је да је 2000. године убила своју, тада 23-годишњу сестру Јасмину Доминић, и 19 је година држала у замрзивачу испред степеница у њиховој породичној кући у Паловцу крај Чаковца.
Према незваничним информацијама, осумњичена је наводно истражиоцима признала да је убила сестру, али је питање је хоће ли исто поновити и пред тужиоцем који може донети решење о спровођењу истраге. У 10 сати истиче период од 72 сата откако је ухапшена, па би суд то тада требало да против ње подигне оптужницу и одредити истражни затвор или је пусти на слободу. Суд је Смиљани доделио адвоката из Чаковца по службеној дужности. Он је некад био