Siti odbranio trofej, ludi Bask ne sme u svlačionicu, da li je smenio svog trenera!?

Sportske.net 24.02.2019  |  Sportske.net

Posle 120 minuta bilo je 0:0, 4:3 na penale za Mančester Siti, ali svi će pričati o golmanu Čelsija. Ono što je učinio zaista je neoprostivo u svetu fudbala.

Čelsi je ušao u finale praktično igrajući bunker, Sari sa lažnom devetkom Azarom, nije bilo Markosa Alonsa, Emerson od prvog minuta, potpuno drugačije od onoga što smo navikli od Italijana. Imali su kontru njegovi igrači, da li je Zinčenko srušio Kontea, ostaće pitanje, Siti je ima loptu, ne i neke šanse. Aguero je probao nakon dvadesetak minuta, njegov udarac završio iznad prečke. Sari je uspeo u nameri da ne primi rani gol, čuvali su svoju