Serija A - Počele da se osećaju posledice smene kapitena, Inter poražen na Sardiniji!

Sportske.net 01.03.2019  |  Sportske.net

Fudbaleri Intera doživeli su prvi poraz od kako je Mauru Ikardiju oduzeta kapitenska traka.

U okviru 26. kola italijanske Serije A, Inter je gostovao Kaljariju na stadionu "Sardinija", domaćin je priredio iznenađenje, slavili su sa 2:1 (2:1) protiv favorizovanog rivala. Najavio je Kaljari da bi mogao da napravi problem "Neroazurima" već u 10. minutu, Jonita je tukao glavo u 10. minutu, lopta je ipak prozujala sa spoljnje strane leve stative. Samo dva minuta kasnije, Darijo Srna u dobroj šansi, ali je šutirao po sredini gola, te je