Pl: Liverpul prepustio vrh "građanima", Rodžers debitovao porazom, Žoržinjo doneo Čelsiju tri boda u londonskom derbiju

Večernje novosti 03.03.2019  |  Beta

Votford je u utakmici 29. kola Premijer lige savladao ekipu Lestera rezultatom 2:1, dok je Čelsi nadigrao Fulam (2:1). Liverpul i Everton odigrali su nerešeno bez golova

Fudbaleri Votforda pobedili su danas na svom terenu Lester sa 2:1, u utakmici 29. kola Premijer lige. Votford je poveo u petom minutu golom Troja Dinija, a izjednačio je Džejmi Vardi u 75. minutu. Pobedu domaćima doneo je Andre Grej golom u drugom minutu nadoknade vremena. Votford je ostvario 12. prvenstvenu pobedu i zauzima osmo mesto na tabeli sa 43 boda. Trener Brendan Rodžers porazom je debitovao na klupi Lestera, koji je pretrpeo 14. poraz