Ово је лице терора: Овај човек је у џамији на Новом Зеланду у смрт послао најмање 49 људи! Покољ уживо преносио на Фејсбуку, пуцао и на децу! Кад је допунио муницију, вратио се да тражи преживеле (узнемирујуће)

Курир 15.03.2019
Ово је лице терора: Овај човек је у џамији на Новом Зеланду у смрт послао најмање 49 људи! Покољ уживо преносио на…

Аустралијски екстремиста Брентон Тарант (28) отворио је ватру у џамији Ал Нур на Новом Зеланду, у граду Крајстчерчу, а том приликом је убијено најмање 49 људи.

1 / 5 Фото: Принтсцреен/Фацебоок Видео приказује како нападач прилази џамији и пуца. Он је спречио људе да побегну и блокирао им излаз. Тхе Цхристцхурцх гунман ис хеавили армед, стиллс фром хис ливе стреам схов 6 гунс,мултипле магазинес анд боди армоур. хттпс://т.цо/БТвмоНЗцит пиц.твиттер.цом/qОТ9рУвХкса — Невс Тхис Сецонд (@НевсТхисСецонд) Марцх 15, 2019 Камеру је највероватније носио на шлему. Кад је све испуцао, вратио се до кола по још

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Свет, најновије вести »