Veliki preokret u Londonu, desetorica za pobedu Lestera

N1 Info 16.03.2019  |  Branimir Smilić

Fudbaleri Vest Hema posle velikog preokreta u finišu meča pobedili su Hadersfild 4:3, Lester je sa igračem manje slavio na gostovanju Barnliju 2:1, dok je Njukasl u nadoknadi vremena došao do boda u Bornmutu u subotnjim mečevima 31. kola Premijer lige.

Vest Hem je uspeo da dođe do pobede nad Hadersfildom od 4:3, a u Londonu je viđena jedna od najboljih utakmica ove sezone u Premijer ligi. Čekićari su došli do prednosti u 15. minutu, kada je Mark Nobl bio precizan sa bele tačke. Uzvratili su gosti nakon samo stotinak sekundi kada je rezultat izjednačio Žuninjo Bakuna. Nakon toga, usledila su dva vezana gola novajlije u redovima Hadersfilda iz Čarltona, Karlana Granta, koji je u 30. i 65. minutu