Dašić: Vlada na primeru Niša dokazala da ne zna da upravlja aerodromima
N1 Info 17.03.2019 | Milan Stojanović

Predaja niškog aerodroma Konstantin Veliki republici na upravljanje, posle višegodišnje ekspanzije i u broju putnika i u broju destinacija, i dalje izaziva revolt i oprečne komentare i procene. Kod pojedinih organizacija i analitičara, osuda takvog poteza sada je "podgrejana", naročito pošto su objavljeni poslednji statistički podaci.
Izvor: N1 Oni pokazuju da je tokom januara i februara, broj putnika opao u odnosu na isti period prošle godine, kada je "Konstantinom" upravljao Grad Niš. Pre godinu dana, više je putnika i robe prošlo kroz terminale niške vazdušne luke, u odnosu na januar i februar tekuće godine. U februaru prošle godine, prema podacima na portalu niškog aerodroma, bilo ih je 55.806, dok je godinu dana kasnije taj broj 48.872, što predstavlja pad od 12,4
Dodaj Naslovi.net kao Google izvor![[EKSKLUZIVNO] Helikopterska jedinica MUP-a povukla sve Belove iz upotrebe: Republici Srpskoj donirana tri AB-212 i jedan Džet…](https://nstatic.net/215/42274215xwloce.jpg)











