PL - Kapiten Luka 10. golom poslao "Terijere" u niži rang, Solskjer pobedom proslavio ugovor!

Sportske.net 30.03.2019  |  Sportske.net

Hadersfild i zvanično u nižem rangu, pobede su ostvarili i Soton, Barnli i Lester.

Fudbaleri Kristal Palasa slavili su na svom stadionu protiv poslednjeplasiranog Hadersfilda sa 1:0 (0:0), pa su tako "Terijeri" ispali iz Premijer lige i zvanično. U prvom delu nije bilo golova, utakmica je bila poprilično izjednačena, pa je Hodžson u nastavku napravio par promena, koje su ubrzo dale rezultate. Igrao se 75. minut kada su gosti skrivili jedanaesterac, odgovornost je, naravno, preuzeo srpski fudbaler Luka Milivojević. Kapiten