Serija A - Žervinjo naljutio Zapatu, "Boginja" najavila žestoku borbu za Ligu šampiona!

Sportske.net 31.03.2019  |  Sportske.net

Kolumbijac nastavlja poteru za Ronaldom i Pjontekom koji takođe imaju 19 golova u Kalču.

Fudbaleri Atalante ostvarili su novu pobedu u italijanskoj Seriji A pošto su u Parmi savladali domaćina rezultatom 3:1. Domaćin je na odličan način otvorio meč na Enio Tardiniju i poveo već u osmom minutu kada je Žervinjo iskoristio veliku grešku odbrane i savladao Golinija. Usledila je potom velika ofanziva Atalante, najavu dobre igre najavio Mario Pašalić koji je promašio svoju prvu priliku, ali se u 24. minutu na pravi način iskupio donevši