Poluvreme - Sve veće razočaranje među navijačima Partizana, šta su odmah zamerili Miloševiću? Neki vide i potencijalno pojačanje... (TVITOVI)

Sportske.net 31.03.2019  |  Sportske.net
Poluvreme - Sve veće razočaranje među navijačima Partizana, šta su odmah zamerili Miloševiću? Neki vide i potencijalno…

Partizan u rezultatskom minusu posle prvih 45 minuta u Kruševcu.

Za razliku od nedavnog dvoboja u četvrtfinaklu Kupa, kada je Partizan sa ubedljivih 4:0 savladao Kruševljane, danas potpuno drugačija slika na terenu, makar u prvih 45 minuta. Napredak od 19. minuta vodi sa 1:0 golom Đorića, a osim toga, domaćima je nekoliko minuta kasnije poništen još jedan gol posle problematičnog ofsajda u kojem se (nije) nalazio Ndiaje. Imao je i Partizan svoje šanse, prvo preko Smiljanića, pa dva puta preko Pantića, bez