Ne može mu niko ništa - Tadić golom vodi Ajaks ka tituli, Kopljanici sa igračem manje pobedili PSV (video)

Sportski žurnal 31.03.2019

Dušan Tadić je postigao 20. gol u Erediviziji, a 30. ove sezone, na 44 utakmice u svim takmičenjima ove sezone ima i 16 asistencija

Pre derbija u Amsterdamu kasnio je Ajaks pet bodova za vodećim PSV-om. Po tim iz Ajndhovena krenulo je loše, Švab je u 21. minutu postigao autogol (1:0), ali se situacija okrenula u drugom delu, naročito kada je u 57. minutu Mazraui dobio crveni karton, a de Jong minut kasnije izjednačio (1:1). Ipak, situacija se okrenula kada je sudija Bjorn Kujpers posle pomoći VAR-a dosudio penal dvadesetak minuta pred kraj. Dušan Tadić je bio precizan sa