Primera - Leganes pravi frku u borbi za Ligu šampiona, neverovatnim golom došli do boda u Vitoriji

Sportske.net 07.04.2019  |  Sportske.net

Deportivo Alaves je na svom stadionu dočekao ekipu Leganesa, u okviru 31. kola Primere.

Fudbaleri Deportivo Alavesa se bore za plasman u evropska takmičenja, imaju šansu i za Ligu šampiona, ali su danas doživeli veliki udarac u borbi za elitno takmičenje. Dočekali su Leganes u 31. kolu, gosti su odneli bod, na kraju 1:1 (1:0). Ekipa iz Vitorije došla je do prednosti u 18. minutu, strelac je bio Džonatan Kaljeri sa bele tačke. Do odmora nije bilo promene rezultata, gosti su bili nešto bolji u nastavku, ali im je nedostajalo