Fjorentina i dalje u krizi: Frozinone ostvario veliku pobedu i produžio nadu o opstanku u društvu najboljih

Sportal blic 07.04.2019  |  Časlav Vuković

Fudbaleri Frozinonea trijumfovali su protiv Fjorentine sa 1:0 kao gosti u 31. kolu Serije A.

Domaćima je ovo sedmi uzastopni meč u prvenstvu u kome nisu zabeležili pobedu. Nije bilo mnogo uzbuđenja na ovoj utakmici. Jedino vredno u prvih 45 minuta bio je pokušaj igrača gostujuće ekipe Marka Kapuana čiji udarac je bez većih problema zaustavio Alban Lafont. U istom ritmu se nastavilo i u drugom poluvremenu utakmice. Tako je bilo sve do 84. minuta kada je Danijel Ćiofani odličnim udarcem sa nekih 15 metara matirao golmana domaćih i doneo