Serija a: Lazović doneo bod Đenovi protiv Napolija, remiji Intera i Lacija, pobede Udinezea i Kaljarija

Večernje novosti 07.04.2019  |  Beta

Udineze pobedio Empoli, dok je Kaljari na svom terenu bio bolji od SPAL-a. Bez pobednika u duelu Lacija i Sasuola odnosno Intera i Atalante

Fudbaleri Lacija odigrali su danas u Rimu nerešeno 2:2 sa Sasuolom, u utakmici 31. kola italijanskog prvenstva. Lacio je poveo u 53. minutu a strelac je bio Ćiro Imobile iz jedanasterca. Izjednačio je Rožerio u 57. minutu. Sasuolo je poveo u 89. minutu pogotkom Domenika Berardija, a bod domaćima doneo je Senad Lulić golom u petom minutu nadoknade vremena. Lacio je sedmi put odigrao nerešeno u prvenstvu i sedmi je na tabeli sa 49 bodova. Sasuolo