Šteta! Hrvati se izvukli Rukometaši Srbije na pola minuta pre kraja ostali bez velike pobede

Sportal blic 11.04.2019  |  Jelena Medić / Milan Zarić

Rukometaši Srbije su remizirali u trećem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo sa Hrvatskom 25:25.

Rivali su izbegli poraz pola minuta pre kraja kada je Duvnjak izjednačio. Na taj način su izabranici Nenada Peruničića došli do drugog boda u borbi za odlazak na kontinentalni šampionat, a priliku da uvećaju saldo imaju u nedelju, kada gostuju Hrvatskoj u Zadru. Naši momci nisu najbolje napadački ušli u meč, jer u prvih osam minuta nisu našli put do mreže, što su gosti iskoristili da steknu plus dva, a nešto kasnije i tri gola viška. Očigledno