Пеле остао на посматрању у болници у Сао Паолу

Вечерње новости 11.04.2019  |  Бета
Пеле остао на посматрању у болници у Сао Паолу

Легендарни бразилски фудбалер последњих година има великих здравствених проблема

Легендарни бразилски фудбалер Пеле доброг је здравља, али је и данас остао на посматрању у болници "Алберт Ајнштајн" у Сао Паолу. Пеле је шест дана био у болници у близини Париза због тешке уринарне инфекције, а после тога је допутовао у Бразил. Он се вратио у Сао Паоло, где је у уторак примљен у болницу и у стабилном је стању. - Он је доброг здравља, подвргнут је прегледима и остаје на посматрању - наводи се у саопштењу болнице. Пеле ће

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »