Veliki bod u borbi za elitno takmičenje: Hetafe u šestom minutu nadoknade nastavio poteru za snom zvanim Liga šampiona /video/

Sportal blic 14.04.2019  |  Časlav Vuković
Veliki bod u borbi za elitno takmičenje: Hetafe u šestom minutu nadoknade nastavio poteru za snom zvanim Liga šampiona…

Fudbaleri Hetafea odigrali su nerešeno 2:2 protiv Valjadolida u gostima u 32. kolu Primere, a do boda su došli u poslednjim trenucima utakmice.

Ovaj meč je bio mnogo važan za ekipu iz predgrađa Madrida koja se bori za plasman u Ligu šampiona. I počelo je dobro. Igrao se 14. minut kada je Mauro Arambari postigao gol o kome će se pričati. Primio je loptu na nekih 30 metara, raspalio po njoj i pogodio gornji levi ugao gola domaćih. Ipak, od tog momenta igrači Valjadolida su zaigrali agresivnije i uspeli su da izjednače rezultat do kraja prvog poluvremena. Naćo je uputio odličan centaršut