Brutalna osveta Toronta: Reptrosi pregazili Orlando, Portlandu jedna četvrtina dovoljna da drugi put sruši Oklahomu /video/

Sportal blic 17.04.2019  |  Časlav Vuković

Košarkaši Toronta ubedljivo su savladali Orlando sa 111:82 (26:18, 25:21, 39:27, 21:16) u drugom meču plej-ofa NBA lige, te su tako izjednačili rezultat u seriji na 1:1.

Dominirali su tokom čitavog susreta Reptorsi što najbolje pokazuje činjenica da su dobili sve četiri četvrtine. Već posle prvog poluvremena imali su dovicifrenu prednost - 51:39. Nisu spušali gas domaći košarkaši, pa su i tokom drugog dela meča konstantno uvećavali prednost. Nisu Nikola Vučević i drugovi imali rešenje za raspoložene igrače Toronta, te im na kraju nije ostalo ništa drugo nego da se pomire sa ubedljivim porazom. Nakon dve utakmice