Budućnost uzvratila udarac, Zvezda odlična u prvom i očajna u drugom poluvremenu

Sportski žurnal 17.04.2019

Mogla je Crvena zvezda do titule u Podgorici već u trećem meču, činilo se to realno posle prvih 20 minuta igre, ali su potom potpuno pali u nastavku

Sa osam ubačenih poena u trećoj četvrtini, te 14 u poslednjoj, Zvezda i nije mogla bilo čemu da se nada u Podgorici. A odigrala je fantastično prvo poluvreme, u kojem je stekla pet poena prednosti (50:45). Po prikazanom, trebalo je da ima makar dvocifrenu razliku. Ipak, start drugog poluvremena i promašene otvorene trojke, potom i neorganizacija u napadu posle pete lične greške Čoviću, koštale su Zvezdu poraza. Prva četvrtina: Odličan početak