Sergej udario rivala nogom u zadnjicu i pocrveneo, Juventus do osme titule u nizu, gol Milenkovića (video)

Sportski žurnal 20.04.2019

Bolonja je na svom terenu upisala važnu pobedu protiv Sampdorije pošto je slavila sa 3:0. Ekipa Siniše Mihajlovića je na 16. mestu, van opasne zone

Fudbalski klub Juventus osvojio je osmu vezanu titulu šampiona Italije. Stara dama je sa 2:1 pobedila Fjorentinu u Torinu. LJubičasti su poveli pogotkom Nikole Milenkovića, ali su preokret i pobedu domaćinu doneli Aleks Sandro i Erman Pecela autogolom. Fudbaleri Parme i Milana odigrali su nerešeno 1:1. Samu Kastiljeho je u 69. minutu doveo Milan u vođstvo, dok je izjednačenje i bod Parmi doneo Bruno Alaveš u 87. minutu. Fudbaleri Kjeva pobedili