Čukarički prekinuo zvezdin niz od 57 utakmica bez poraza: Crveno-beli primili tri gola posle vođstva od 2:0 (video)

Kurir 20.04.2019

Fudbaleri Čukaričkog savladali su posle velikog preokreta Crvenu zvezdu 3:2 (2:2) u derbiju 32. kola plej-ofa Superlige Srbije i tako posle 57 utakmica, prekinuli niz čete trenera Milojevića bez poraza.

Gol odluke postigao je Ognjen Mudrinski u 67. minutu. Osim tog gola, gotovo sve najvažnije na meču desilo se u prvih 38. minuta kada su viđena četiri gola. Prvo je Zvezda povela sa 2:0, pošto su pogodili Marin u šestom i Ben iz penala posle faula nad Vukanovićem u 19. minutu, da bi se Čukarički vratio pogotcima Mudrinskog u 22. i Stojanovića u 38. minutu. Poslednji od ta četiri gola beše posebno atraktivan, pošto je nekadašnji igrač Partizana sa