(VIDEO) Ponovo blizu tripl-dabla za 2:2 u seriji. Denver na Jokićev pogon vratio brejk

Nedeljnik 21.04.2019  |  Nedeljnik.rs

Košarkaši Denvera savladali su San Antonio u četvrtoj utakmici prvog kola plej-ofa NBA ligre rezultatom 117:103 i tako izjednačili rezultat u seriji.

Nagetsi su tako “vratili brejk” pobedivši na gostujućem terenu, pred povratak u Kolorado. A ovo je tek prva pobeda u San Antoniju za Denver od 2012. godine. Sparsi su znatno bolje otvorili meč i već do kraja prve deonice stekli dvocifrenu prednost, ali je anulirana već do poluvremena. Zanimljivo je da su prve tri četvrtine rešene razlikom od 12 poena u nečiju korist. U prvoj je, kako je već pomenuto, pobedio San Antonio, u drugoj Denver, a zatim