Trampa gađali na konvenciji: Dok se približavao govornici, ka bini poleteo telefon, ali je mnogima sve izgledalo prilično smešno (video)
Kurir 26.04.2019

Američki predsednik Donald Tramp nastupio je na konvenciji Nacionalne asocijacije za oružje, a kada se približavao govornici na binu je bačen mobilni telefon.
Mediji prenose da je osoba koja je bacila telefon uhapšena i da je Tramp nastavio sa obraćanjem bez problema. #BREAKING: A phone was thrown at @realDonaldTrump during his introduction at the @NRA convention. The individual was swiftly arrested and the President continued with no problem. pic.twitter.com/EDcHwNgQl7 — Bradley Brewer (@realBradBrewer) April 26, 2019 Nije jasno šta je "napadač" hteo da postigne pošto je telefon potpuno promašio