Bundesliga: Farmaceuti ubedljivi nakon preokreta u Augzburgu, Liga šampiona je i dalje opcija (video)

Hot sport 26.04.2019  |  Nemanja Lazić

Fudbaleri Bajer Leverkuzena su se pobedom u uvodnom duelu 31. kola nemačkog šampionata vratili na poziciju koja ih vodi u Ligu Evrope, ali na dva boda od mesta koje vodi u elitno takmičenje.

Puleni Petera Boža su rezultatom 4:1 savladali Augzburg. Posle nekoliko vezanih poraza, gosti iz Leverkuzena su uspeli da dođu do tri pobede zarednom i naprave veliki korak na tri kola do kraja prvenstva. Šmid je u 12. minutu utakmice izveo korner, posle kog je najbolji u skoku bio Kavin Danzo koji je loptu sproveo u mrežu i doneo prednost domaćem timu. Nisu na izjednačenje gostujući navijači dugo čekali, samo tri minuta. Voland je neometano