PL - Prvi poraz Totenhema na novom stadionu, "Čekićari" im zadali udarac u borbi za Ligu šampiona!

Sportske.net 27.04.2019  |  Sportske.net

U okviru 36. kola Premijer lige, Vest Hem je gostovao ekipi Totenhema u jednom od londonskih derbija.

Fudbaleri Totenhema poraženi su po prvi put na svom novom stadionu, Poketinovi puleni su izgubili od Vest Hema rezultatom 0:1 (0:0). Prvi su pripretili "Pevci", igrao se 11. minut kada je Son bio u prilici, ali je Fabijanski jako dobro intervenisao. Samo 15 minuta kasnije nova šansa za Sparse, tukao je Lukas Moura sa ivice kaznenog prostora, ali je lopta prohujala pored leve stative. U 37. minutu Eriksen se našao u prilici, ali je Fabijanski još