Čudna utakmica u lonodnu: Vest Hem nadmudrio Totenhem i zakomplikovao borbu za Ligu šampiona

Sportal blic 27.04.2019  |  P. T.

Fudbaleri Vest Hema savladali su Totenhem sa 1:0 u prvom meču subotnjeg programa u okviru 36. kola Premijer lige.

Dosta čudna utakmica u Londonu pošto je Totenhem imao više prilika i veći posed lopte, ali su "čekićari" uspeli da jednu od dve prave šanse pretvore u gol. Najpre su se u prvom poluvremenu ispromašivali Eriksen, Son i Lukaš Moura, da bi kazna za to stigla u 67. minutu kada je Marko Arnautović divno centrirao Majkl Antonio prihvatio loptu i smestio je iza leđa Ljorisa. Hitronogi Englez je u 81. minutu imao priliku da postigne još jedan gol i