Mašina! 600. Gol ronalda! Portugalac novim pogotkom spasao Juventus, Inter sve bliži Ligi šampiona

Sportal blic 27.04.2019  |  D. P.

Fudbaleri Intera i Juventusa odigrali su nerešeno (1:1) u derbiju 34. kola Serije A.

Neroazuri su osvojili važan bod u borbi za Ligu šampiona, dok je Juventus još ranije obezbedio novu titulu prvaka Italije. Domaćin je poveo već u 7. minutu preko Rađe Naingolana, koji je prelepim šutem matirao Vojčeha Ščesnog za erupciju navijača. U drugom poluvremenu nerazuri su mogli do 2:0, ali je Ivan Perišić promašio izglednu priliku u 58. minutu. Samo nekoliko minuta kasnije promašaj domaćina kaznio je Kristijano Ronaldo. Portugalac je