Premijer liga: Početnička greška De Hee može da košta ‘Đavole’ plasmana u LŠ, Čelzi zadovoljan remijem (video)

Hot sport 28.04.2019  |  Aleksandar Ilić

Utakmica koja je opravdala epitet derbija 36. kola između Mančester Junajteda i Čelzija završena je rezultatom 1:1.

Mančester Junajted nakon današnjeg remija ima umanjene šanse za plasman u Ligu Šampiona, Maurisio Sari nakon podele bodova može zadovoljno da trlja ruke. U prvom poluvremenu skupa greška Davida De Hee koštala je Junajted vođstva. Još jednom je španac pokazao da je u očajnoj formi. Junajted je bolje počeo, Lukaku je u 4. minutu šutirao iskosa sa leve strane, sa oko šest metara, Kepa je odbranio. Napadali su domaći na početku meča i već u 11.