Treći trijumf u kvalifikacijama! Rumunka predala meč, Olga Danilović u glavnom žrebu turnira u Rabatu

Sportal blic 29.04.2019  |  Milan Zarić

Naša mlada teniserka Olga Danilović plasirala se u glavni žreb turnira u Rabatu, pošto joj je u finalu kvalifikacija Rumunka Monika Nikulesku predala meč u prvom setu pri rezultatu 4:4.

Olga je sa protivnicom vodila veliku borbu tokom 53 minuta, koliko je trajao njihov susret. Prva je uspela da napravi brejk i da povede sa 3:1, kada se činilo da će furiozno da osvoji prvi set, međutim Rumunka je odmah uspela da se vrati i smanji na 3:2. Danilovićeva je u narednom gemu imala još jednu brejk šansu za prednost od 4:2, ali je protivnica odbila njene nalete i tako je poravnala. Naredna dva gema teniserke su prilično lako rešile u