Partizan uz promašen penal pobedio Mladost i sada ima bod više od nje na koti četiri

Sportski žurnal 01.05.2019

Fudbaleri Čukaričkog su na svom terenu slavili protiv Napretka sa 5:2, ekipa s Banovog brda je treća na tabeli sa 34 boda, dok je Napredak šesti sa 27.

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu ekipu Mladosti sa 2:1, u utakmici 34. kola Super lige Srbije. Partizan je stigao do 17. pobede u prvenstvu i sada je na četvrtom mestu na tabeli sa 33 boda, odnosno ima bod manje od Čukaričkog, a bod više od Mladosti koja je na petoj poziciji. Crno-beli su poveli u 11. minutu golom Rikarda Gomeša, a na 2:0 je povisio Zoran Tošić u 58. minutu. Nekoliko minuta kasnije Partizan je imao veliku priliku