Barselona bliža finalu: Mesijeva magija i jubilarni pogodak srušili snove Liverpula

Večernje novosti 01.05.2019  |  Beta

Katalonski klub u prvom meču polufinala Lige šampiona slavio rezultatom 3:0. Revanš je na programu za šest dana

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na svom terenu Liverpul sa 3:0, u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona. Golove za Barselonu postigli su Luis Suares u 26. minutu i Lionel Mesi u 75. i 82. minutu. Revanš je na programu za šest dana na Enfildu. U prvih 45 minuta ekipe su igrale na veoma visokom nivou, bilo je prilika na obe strane, a najbliži golu bili su Lionel Mesi i Sadio Mane. Barselona je do prednosti stigla u 26. minutu golom