Premijer liga: Samoubistvo Totenhema – dva crvena i poraz koji bi mogao da ga košta Lige šampiona (video)

Hot sport 04.05.2019  |  Stefan Smuđa

‘Pevci’ su ozbiljno ugrozili svoje šanse da se nađu u Ligi šampiona sledeće sezone porazom od Bornmuta rezultatom 1:0 (0:0).

Totenhem je na ‘Vitaliti’ stadionu igrao za Ligu šampiona, iako se nalazi između dve utakmice polufinala tog takmičenja protiv Ajaksa. I podbacili su. ‘Pojela’ ih je nervoza. Najviše jednog od najboljih igrača, Sona, koji je živce izgubio u 43. minutu posle ‘batina’ koje je dobio, a onda i Fojt posle dva minuta igre u nastavku. Londonski tim je bio bolji do momenata dva isključenja Sona i Fojta. Šanse nisu koristili Lukas Moura, Dele Ali i Son,