Još jedni: Crveno-beli korak bliže trofeju Kadeti Zvezde slavili u malom gradskom derbiju protiv OFK Beograda

Sportal blic 04.05.2019  |  FK Crvena zvezda

Kadeti Crvene zvezde ostvarili su novu pobedu i sigurnim korakom nastavili da koračaju ka odbrani titule, a savladan je OFK Beograd sa 3:1 na četiri kola pre kraja prvenstva.

Vodeći pogodak postigao je Stefan Mitrović posle fenomenalne asistencije Piplice. Gol desnog beka crveno-belih ispostavio se kao jedini u prvom poluvremenu, a već u drugom minutu nastavka Radulović je udvostručio prednost prelepim pogotkom glavom sa ivice šesnaesterca. Neizvesnost je vratio Ivić u 57. minutu iskoristivši nesporazum Katića i Maksimovića. Odgovor domaćina usledio je jedanaest minuta kasnije posle prekida. Slobodan udarac sa leve