Maksimović ide ka Ligi šampiona, Dmitrović odbranio penal i zaustavio Betis (video)

Sportski žurnal 05.05.2019

Hetafe je sve bliži plasmanu u Ligu šampiona, posle 15. pobede četvrti je na tabeli sa 58 bodova i ima tri više od Sevlje na petom mestu, koje vodi u Ligu Evrope

Fudbaleri Hetafea pobedili su danas na svom terenu Đironu sa 2:0, u utakmici 36. kola španskog prvenstva. Hetafe je poveo u 16. minutu golom Horhea Moline, a pobedu je osigurao Anhel golom u 77. minutu. Nemanja Maksimović igrao je 85. minuta za domaći tim. Eibar je na svom terenu pobedio Betis sa 1:0, a ponovo naš Marko Dmitrović ponovo je bio sjajan na golu, u 68. minutu odbranio je penal Lo Celsu. Pre toga je Kote u nadoknadi prvog poluvremena