Серија а: Лако је Сасуолу када му је у тиму Ферари, Аталанта укочила Лацио ка Лиги шампиона

Спортал блиц 05.05.2019  |  П. Т.

Фудбалери Аталнте савладали су Лацио са 3:1, Емполи је био бољи од Фјорентине са 1:0, док су утакмице између Парме и Сампдорије (3:3) и Сасуола и Фрозинонеа (2:2) окончане нерешеним резултатима.

Лацио, за који наш Сергеј Милинковић Савић није играо због повреде, пропустио је велику прилику да се приближи месту које води у Лигу шампиона, јер се на том путу испречила сјајна Аталанта. Међутим, није тако деловало на старту меча. Повели су небеско-плави у трећем минуту голом Парола да би се феноменални Дуван Запата у 22. минуту одлично снашао у казненом простору противника и донео изједначење. Кастањ је у 58. минуту довео Аталанту у