Cela planeta gleda samo ovo i: - plače! Presudio Ajaksu na nestvaran način, a onda su mu pustili snimak... /video/

Sportal blic 09.05.2019  |  Darko Nikolić

Lukaš Moura je heroj Totenhema, ali i Brazila u kome se sa posebnom emocijom ispratilo njegovo čudo protiv Ajaksa u Ligi šampiona.

Tolikom emocijom, da on svoje nije mogao da sakrije kada je ispred svlačionice u Amsterdamu video snimak iz domovine. Ajaks je dobio prvi meč polufinala u gostima sa 0:1, vodio sa 2:0 u revanšu, pa je Totenhem morao da u drugom poluvremenu druge utakmice postigne tri gola da bi otišao na megdan Liverpulu u velikom finalu. I, Lukaš Moura je upravo to i uradio. Pritom, gol za konačnih 2:3 na "Johan Krojf areni" dao je na samom isteku petog minuta