Stari cinik uvek sve zna! Murinjo podsetio na svoj savet Totenhemu, pa objasnio kakav je trener bio potreban Ajaksu za finale!

Sportal blic 09.05.2019  |  D. P.

Ajaksova bajka u Ligi šampiona surovo je završena u 95. minutu revanš utakmice polufinala Lige šampiona protiv Totenhema.

Ajaks je početkom drugog poluvremena imao ukupnih 3:0 (prvi meč u Londonu dobili su 1:0) bio siguran finalista, ali do kraja sudijske nadoknade Sparsi su napravili pravo malo čudo i sa tri gola Lukaša Moureu izborili prvo finale LŠ u istoriji kluba. Žoze Murinjo, koji dok čeka novi posao radi kao TV analitičar Lige šampiona kao stručni komentator beIN Sportsa, pre utakmice je “posavetovao” Totenhem da igranjem na snagu i “fiziku” može da