Šampion se radovao i u Novom Sadu: Jevtović prekinuo mučenje Zvezde i doneo pobedu protiv Proletera

Sportal blic 10.05.2019  |  Milan Zarić

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su seriju pobeda u Superligi Srbije, jer su u 36. kolu, istina teže nego što se očekivalo, u gostima savladali Proleter sa 1:0.

Na taj način su se dodatno učvrstili na prvom mestu, a trenutak odluke dogodio se u 76. minutu, kada je rezervista Milan Jevtović iskoristio veliki kiks golmana Proletera Miloša Vesića i, ispostavilo se, postavio je konačan rezultat na "Karađorđu". Trener crveno-belih Vladan Milojević je u Novom Sadu, baš kao što je to i najavio pre početka meča, na teren izveo prilično kombinovanu postavu, koja u prvom poluvremenu nije uspela da probije bedem