Spektakl u prepunom „Pendiku”, Partizan slavio protiv Novog Pazara (foto galerija)

Sportski žurnal 10.05.2019

Košarkaši Partizana zadržali su maksimalan učinak u Superligi Srbije, pošto su u gostima pobedili Novi Pazar sa 81:66 (22:23, 22:13, 16:15, 21:15) u četvrtom kolu B grupe

Beogradski crno-beli su u punoj dvorani Pendik do trijumfa došli pre svega dobrom defanzivnom igrom u drugoj deonici kada su uspeli da preokrenu predvođeni Radetom Zagorcem. Novopazarci su do minut i po do poluvremena bili u egalu (36:38), ali je ekipa Andree Trinkijerija do poluvremena serijom 6:0 došla do 44:36. Na početku treće četvrtine Tarik Bunčević pogodio je za tri poena, ali je Partizan već posle minut imao dvocifrenu prednost. Domaćin