Ово је мали Жељко, прва ријалити беба, син Миљане и Ивана Маринковића! Још нема ни годину дана а већ га гледамо у ријалитију! Овако га Љуба Пантовић воза по дворишту! Права бака! (видео)
Курир 17.05.2019

Син Миљане Кулић и Ивана Маринковића налази се у ријалитију Задруга и борави у посебном делу Имагинаријума и о њему се непрестано брине дадиља.
Миљана и баба Маријана могу да га виде када год желе. Према уговору, мали Жељко не учестује у ријалитију, већ је само у близини мајке па се до сад није појављивао у кадру. Међутим, данас је улетео у кадар када га је Љуба Пантовић возала по Имагинаријуму. Мали Жељко се појавио на секунд, али се могло видети да је мирна и слатка беба. Подсетимо, Миљана се породила 27. јула 2018. године и на свет донела прву ријалити бебу. Курир.рс/Фото






