СНС: Каменицама разбијена стакла на просторијама странке у Петроварадину
Српска напредна странка (СНС) саопштила је данас да су каменицама разбијена стакла на просторијама месног одбора те странке у Петроварадину и за то оптужио оне који "желе да преотму легално изабрану власт у Србији".СНС је навео да су стакла разбијена ноћас око два сата.
"Ово није први напад на просторије наше странке на територији Новог Сада, а верујемо ни последњи. Фрустрације оних који безуспешно на улици желе да преотму легално изабрану власт у Србији су огромне", навео је СНС.
Најавили су да ће грађани "почетком наредне године имати прилику да одаберу којим ће путем Србија наставити путем нових инвестиција, радних места, политике мира и стабилности или ће поверење поклонити политици деструкције и повратка наше земље у средњи век".
"Уместо да политичком борбом у Парламенту, као и новим идејама и програмима покушају да привуку бираче, у потпуној немоћи последњих месеци посежу за најпримитивнијим методама деловања, упадима у јавне институције, разбијању просторија политичких неистомишљеника и вулгарним коментарима на друштвеним мрежама", наводи се у саопштењу.
(Бета, 18.05.2019)








