Baraž za SLS: Tuče na terenu, sumnjiv penal, promašene šanse – Dinamo nije uspeo, Inđija je u eliti!

Hot sport 26.05.2019  |  Aleksandar Ilić

Fudbaleri Dinama dočekali su Inđiju u revanš meču baraža za popunu Superlige Srbije.

Uzbudljivo je bilo u ovom meču Dmitrov je sa dva gola postavio konačan rezultat 2:0, ali to nije bilo dovoljno da Dinamo opstane u Superligi. Dosta agresivno počeli su igrači oba tima. U ranoj fazi meča došlo je koškanja fudbalera oba tima, a potom i kraćeg prekida. Dinamo je napadao tokom većeg dela meča, a Inđija se dobro branila u uvodnih 30. minuta meča. U 37. minutu Stevanović je imao veliku priliku da donese prednost Dinamu, ali je golman