Narodna stranka: Gradonačelnik Novog Sada direktno odgovoran za kreiranje atmosfere nasilja

Beta 09.06.2019

BEOGRAD, 9. juna 2019. (Beta) - Gradski odbor Narodne stranke u Novom Sadu osudio je danas prebijanje jednog od organizatora protesta "Jedan od pet miliona" u tom gradu Dejana Bagarića i ocenio da je gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević "direktni kreator atmosfere nasilja prema političkim neistomišljenicima"."Sada je već svima jasno da Novi Sad ne samo da vise nije bezbedan grad, već i to da su kriminalne strukture toliko blisko povezane sa vlašću i da se nalaze pod zaštitom gradonačelnika i SNS-a", piše u saopštenju Narodne stranke.

Iz Narodne stranke su apelovali na policiju da "radi svoj posao" i da u "najkraćem roku" pronađe počinioce "brutalnog prebijanja" dok, kako navode, "ne bude prekasno i neko bude ubijen".

Navodi se i da "vrhunac licemerja" predstavlja to što predsednik Srbije Aleksandar Vučić "objavljuje rat organizovanom kriminalu baš iz Novog Sada".Ostale fotografije uz tekst

(Beta, 09.06.2019)

Pročitajte još

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »