Prva izjava Zvezdana Terzića o udesu ćerke: Maša Terzić imala saobraćajku, a evo šta kaže njen otac
Blic 10.06.2019 | A. Č.

Ćerka Zvezdana Terzića, Maša Terzić, sinoć je imala udes u centru Beograda, kada se u Bulevaru kralja Aleksandra dogodila saobraćajka.
Ona je potom prevezena u Urgentni centar, ali je nakon pregleda ustanovljeno da nema potrebe za daljim lečenjem, te je puštena kući. Nekadašnji fudbaler Zvezdan Terzić kaže da se njegova ćerka sada dobro oseća. - Ona je sada dobro, nećemo davati više nikakve izjave. Puštena je kući, super se oseća. Hvala vam - rekao je ovim povodom za "Blic" Zvezdan Terzić. Podsetimo, vozač automobila marke golf prošao je kroz crveno svetlo na semaforu i udario



![Aranđelovdan kod Zdravka Čolića: Ćerka Una sa cegerom u crkvi, pokazala porodičnu slavsku atmosferu [FOTO]](https://nstatic.net/282/40921282konzdk.jpg)




