Blam! Stanija imala peh u živom programu: Starleta sva ponosna koketirala sa gledaocima, a iz kupaćeg izvirila bra*avica! Ju! (foto 18+)
Kurir 12.06.2019
![Blam! Stanija imala peh u živom programu: Starleta sva ponosna koketirala sa gledaocima, a iz kupaćeg izvirila bra*avica! Ju…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Stanija Dobrojević doživela je peh u jednoj emisiji, kada joj je iz kupaćeg kostima izvirila bra**avica, a da ona to nije ni primetila.
Naime, zadrugarke su napustile rijaliti kako bi učestvovale u igri "rvanja u bazenu punom čokolade", a tom prilikom Dobrojevićeva je imala zadatak da nađe novčič u bazenu, dok joj je protivnica bila Maja Marinković. Borba je bila žestoka, a starleta nije ni primetila da joj je tokom "meča" ispala bra*avica. Ponosno je mahala gledaocima i pozdravljala ih, a mahala je i ona, sve dok joj voditelj u jednom momentu nije skrenuo pažnju, pa se Stanija